Skip to main content
Strona główna | Aplikacje | Transport granulatu do różnych miejsc docelowych

Transport granulatu do różnych miejsc docelowych

Przeniesienie granulatu za pomocą ssącego systemu nadmuchowego.

Transport granulatu z systemem nadmuchu ssącego

System podciśnieniowy idealnie nadaje się do transportu granulatu do różnych miejsc przeznaczenia poprzez system rur. Materiał możemy być transportowany w poziomie i w pionie. Wysokowydajne dmuchawy ssące Kongskilde, w połączeniu z prostym i elastycznym systemem rur Kongskilde OK, zmieszczą się praktycznie wszędzie, niezależnie od warunków zabudowy.

Typowym zastosowaniem tego systemu jest przenoszenie materiału z wagonu kolejowego lub kosza dziennego do zespołu silosów. Podstawową siłą napędową materiału w systemie rur jest prosta, ale wydajna dmuchawa odśrodkowa.

Przemysł, który obsługujemy

Przenośniki pneumatyczne zwiększają wydajność procesów produkcji i recyklingu, ponieważ upraszczają i ułatwiają szybki transport odpowiednich materiałów. Systemy muszą być energooszczędne, niezawodne, elastyczne, opłacalne i bezpieczne w eksploatacji.

Zasoby do pobrania

Pobierz najnowsze dokumenty PDF Kongskilde, broszury, arkusze danych, instrukcje obsługi i inne.

Zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności, niezawodności i jakości, portfolio produktów uzupełniających Kongskilde oferuje dodatkowe dostosowanie do naszych światowej klasy systemów pneumatycznych.