Skip to main content
Strona główna | Aplikacje | Transport rozdrobnionego materiału

Transport rozdrobnionego materiału

Systemy separacji RVS są idealne dla największych systemów, które wymagają maksymalnej siły ssania.

Dla firm, które muszą transportować rozdrobniony karton lub materiał z punktu A do punktu B, systemy transportu pneumatycznego Kongskilde są idealnym rozwiązaniem.

Rozdrabniacze tektury są popularną metodą zmniejszania objętości kartonu, pudełek kartonowych i logów, ale przy niewłaściwej obsłudze proces ten może być chaotyczny i przynieść efekt przeciwny do zamierzonego. Systemy Kongskilde KS/RVS są idealne dla większych systemów wymagających maksymalnej siły ssania, podczas gdy mniejsze rozdrabniacze mogą skorzystać z naszego liniowego systemu Venturi – niezwykle wydajnego i prostego rozwiązania wymagającego niewielkiej konserwacji. W obu scenariuszach rozdrobniony materiał jest przenoszony przez łatwy do zainstalowania system rurociągów i może być odprowadzany do kontenera lub kompaktora w celu łatwego usunięcia.

Zasoby do pobrania

Pobierz najnowsze dokumenty PDF Kongskilde, broszury, arkusze danych, instrukcje obsługi i inne.

Zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności, niezawodności i jakości, portfolio produktów uzupełniających Kongskilde oferuje dodatkowe dostosowanie do naszych światowej klasy systemów pneumatycznych.