Skip to main content

Centrum Technologiczne

Centrum Technologii i Testowania

Przekonaj się na własnej skórze, w jaki sposób rozwiązanie Kongskilde może przyczynić się do wzrostu produktywności i zmienić oblicze Twojej firmy.

W Centrum Technologicznym Kongskilde przeprowadzamy rzeczywiste testy na Państwa materiałach produkcyjnych przy użyciu szerokiej gamy systemów transportu pneumatycznego, separacji i odpylania, które są dostępne w naszym nowym Centrum Technologicznym.

Po każdym teście zostanie przygotowany szczegółowy raport z oceną parametrów procesu i wynikiem. To pomoże Ci zdecydować, który system jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej produkcji. Nie ma dwóch takich samych sytuacji, dlatego dokładnie testujemy każdy produkt, aby zapewnić niestandardowe rozwiązanie zaprojektowane dla Twoich materiałów.

Centrum Technologiczne Kongskilde obejmuje:

Recykling i inicjatywy ekologiczne

Ze względu na rosnący nacisk na recykling i inicjatywy ekologiczne, dążenie do optymalizacji produkcji i minimalizacji odpadów jest coraz popularniejsze w wielu sektorach, w tym w branży tworzyw sztucznych. Nasze Centurm Technologiczne to ośrodek w którym możemy sprawdzić możliwości transportu pneumatycznego i separacji Państwa odpadów produkcyjnych i pomóc w poprawieniu wydajności produkcji.

Zamów demonstrację

Michael Møller

„480 metrów kwadratowych! Tyle powierzchni przeznaczyliśmy na nasze Centrum Technologiczne w siedzibie głównej w Danii”

Michael Møller, Kierownik Centrum Technologicznego

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć rozmowę już dziś.

Masz dodatkowe pytania? Nasza światowej klasy obsługa klienta i specjaliści techniczni mogą pomóc.