Skip to main content
Strona główna / Aplikacje / Pneumatyczny transport części formowanych rozdmuchowo

Pneumatyczny transport części formowanych rozdmuchowo

Wydajne przenoszenie butelek i produktów formowanych rozdmuchowo za pomocą systemu Inline Venturi.

Jeśli chodzi o przenoszenie butelek i produktów formowanych rozdmuchowo, system Kongskilde Inline Venturi stanowi idealne rozwiązanie.

Przyszłość transportu wykorzystuje jeden z naszych najobfitszych zasobów naturalnych: powietrze. Wykorzystując transport pneumatyczny do formowania z rozdmuchem tworzyw sztucznych i innych materiałów, operatorzy mogą odzyskać przestrzeń na podłodze, przesyłać materiały na większe odległości, kontrolować zanieczyszczenia i zmniejszyć ogólną potrzebę serwisowania.

Większość elementów formowanych rozdmuchowo może być z łatwością przenoszona za pomocą pneumatycznego systemu przenośnikowego Kongskilde Inline Venturi (KIV). Od zupełnie nowych butelek po segregację odpadów, Kongskilde oferuje szereg sprawdzonych w praktyce produktów i rozwiązań dostosowanych do niemal każdego zastosowania.

 

Rozwiązania do transportu produktów formowanych z rozdmuchiwaniem

Wykorzystując przenośnik pneumatyczny do formowania rozdmuchowego tworzyw sztucznych i innych materiałów, inteligentni operatorzy mogą odzyskać przestrzeń na podłodze, przesyłać materiały na większe odległości, kontrolować zanieczyszczenia i zmniejszyć ogólną konserwację.

Transport pneumatyczny elementów formowanych rozdmuchowo z magazynu do linii pakujących
Pneumatyczne rozwiązania czyszczenia i transportu dla recyklingu wewnętrznego w produkcji z rozdmuchem
Transport pneumatyczny butelek formowanych rozdmuchowo z produkcji do magazynów

Proszę pobrać zasoby

Proszę pobrać najnowsze dokumenty PDF Kongskilde, broszury, karty katalogowe, instrukcje obsługi i inne.

Przemysł, który obsługujemy

Przenośniki pneumatyczne zwiększają wydajność procesów produkcji i recyklingu, ponieważ upraszczają i ułatwiają szybki transport odpowiednich materiałów. Systemy muszą być energooszczędne, niezawodne, elastyczne, opłacalne i bezpieczne w eksploatacji.