Skip to main content

Obsługa klienta

Ogólnoświatowe wsparcie techniczne

W Kongskilde Industries mamy specjalistów na całym świecie, którzy są gotowi zapewnić wsparcie i utrzymać sprawne działanie Twoich systemów. W połączeniu z ponad 70-letnim bezcennym doświadczeniem w zakresie systemów pneumatycznych, nasi wykwalifikowani i wyszkoleni inżynierowie są gotowi udzielić Ci wsparcia.

Oferujemy pełen zakres usług, takich jak części zamienne, konserwacje wykonywane przez wyszkolonych techników oraz naprawy kompletnych instalacji.

Nasze usługi

Części zamienne

Zamawiaj oryginalne części zamienne, bezpośrednio od Kongskilde Industries, wyprodukowane przez nas w Danii, do ogólnej konserwacji, zapasów dla bezpieczeństwa i zadań serwisowych. Wysyłamy zamówione przez Ciebie części w celu szybkiej wymiany kluczowych komponentów. Stosowanie oryginalnych części zamiennych zapewnia mniejsze zużycie, długą żywotność i fabryczną wydajność sprzętu. Skontaktuj się z odziałem Kongskilde w Polsce, aby uzyskać natychmiastową pomoc i szybką, niezawodną dostawę części zamiennych.

Instalacja systemu

Instalacja produktów Kongskilde, systemów i rozwiązań zaprojektowanych na zamówienie w nowych i istniejących obiektach. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Kongskilde, aby uzyskać więcej informacji.

Przegląd urządzeń

Aby zwiększyć czas pracy i wydajność urządzeń Kongskilde, oferujemy program przeglądu naszych urządzeń „service plan”. Celem przeglądu jest zapewnienie płynnej pracy i ograniczenie niespodziewanych przestojów w produkcji. Aby zapisać i zastosować się do programu Service Plan, napisz na adres kpl@kongskilde-industries.com

Serwis i naprawy

W Kongskilde zapewniamy, trwałość i niezawodność naszych systemów i produktów. Aby pomóc w utrzymaniu najwyższej wydajności naszych systemów po instalacji, oferujemy wsparcie w zakresie serwisowania systemów, wymiany części i nie tylko. Zespół wyszkolonych serwisantów Kongskilde jest gotowy aby wykonać konieczne naprawy i przeglądy urządzeń.

Regeneracja młynków

Reguralne ostrzenie młynków MultiCutter i MC3000/5000 oraz MultiDicer pozwala na najwyższą jakość ich działania. Zapewnimy Państwu oryginalne części zamienne i usługi serwisowe – lub odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące prawidłowej regulacji momentu obrotowego i ustawienia noży i łopatek wirnika.


Dokumentacja

Pobierz dokumenty PDF, instrukcje obsługi, karty katalogowe, listy części zamiennych i inne.


Filmy serwisowe

Obejrzyj dostępne przewodniki wideo i demonstracje dotyczące serwisu i konserwacji firmy Kongskilde.Pytania? Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym, aby uzyskać natychmiastową pomoc.

Co mówią nasi klienci

Z mojego doświadczenia z Kongskilde wynika, że zawsze byli bardzo, bardzo dokładni i otwarci na opinie. Zawsze zapewniali dobre ceny, dobre informacje i dobrą obsługę.

– Kierownik projektu, w dużej firmie produkującej produkty higieny osobistej

Zadowolenie klienta jest dla nich wysoką siłą napędową. Pojedynczo skupiają się na dostarczaniu produktów wysokiej jakości.

– Przedstawiciel handlowy, w firmie produkującej urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych