Skip to main content

Inne przemysły

Rozwiązania pneumatyczne dla przemysłu gumowego, spożywczego i opakowaniowego

Dzięki rozwiązaniom transportu pneumatycznego firmy Kongskilde Industries usprawnią Państwo proces produkcji gumy, opakowań do żywności i opakowań dostawczych.

Produkcja pieluch

Chłonna wyściółka

Szybkie usuwanie nadmiaru miękkich wkładów, takich jak opakowania mięsne lub pieluchy, z produkcji wkładów chłonnych. Dzięki pneumatycznemu systemowi przenoszenia mogą Państwo szybko usunąć elementy wykończeniowe z jednego lub wielu obszarów w obszarze produkcji do miejsca utylizacji lub recyklingu. Zwalniają miejsce, zmniejszają zapylenie i poprawiają wydajność produkcji.

Transport zbóż

Zminimalizowanie pęknięć i uszkodzeń dzięki delikatnemu transportowi zbóż i zielonej kawy za pomocą pneumatycznego rozwiązania transportowego Kongskilde. Utrzymanie wysokiej jakości produktu podczas załadunku i rozładunku kontenerów luzem, ciężarówek i worków luzem dzięki elastycznym, łatwym do ustawienia dmuchawom ssącym. Modułowe podejście Kongskilde do tworzenia rozwiązań gwarantuje, że Państwa system transportu pneumatycznego spełni dokładnie Państwa wymagania.

Materiały do pakowania artykułów spożywczych

Nadmiar materiałów opakowaniowych może stanowić wyzwanie dla zapracowanego zakładu przepakowywania. Teraz mogą Państwo szybko transportować kartonowe i plastikowe torby z obszaru produkcji do utylizacji, korzystając z rozwiązania transportu pneumatycznego Kongskilde. Zwalnia to miejsce w Państwa obszarach roboczych i zmniejsza natężenie ruchu związane z ciągłym transportem materiałów opakowaniowych.

Produkty higieny osobistej

Szybki i beztarciowy transport miękkich materiałów, takich jak granulaty mydła, można rozwiązać za pomocą jednego z rozwiązań transportu pneumatycznego firmy Kongskilde. Systemy pneumatyczne są elastyczne i mogą delikatnie przenosić delikatne materiały, utrzymując je w niskiej temperaturze. Materiał jest przenoszony na poduszce powietrznej w zamkniętym systemie, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia i minimalizuje uszkodzenia.

Produkcja karmy dla zwierząt domowych

Zwiększenie wydajności produkcji karmy dla zwierząt domowych dzięki rozwiązaniu transportu pneumatycznego Kongskilde. Transport pneumatyczny jest delikatny dla delikatnych produktów, takich jak granulki karmy dla zwierząt domowych, i ma dodatkową zaletę chłodzenia produktu podczas transportu, oszczędzając cenny czas i zmniejszając liczbę kroków do pakowania produktu w worki.

Recykling gumy

Zwiększenie szybkości i wydajności produkcji opon i recyklingu gumy dzięki rozwiązaniu transportu pneumatycznego Kongskilde. Szybki transport zmielonych frakcji gumy bez konieczności interakcji z człowiekiem. Skutecznie oddziela większe cząstki gumy od pyłu i lekkich cząstek, aby zapewnić najwyższą jakość produktu, który dobrze nadaje się do ponownego użycia.

Produkcja przekąsek

Wiemy, jak ważna jest jakość dla Państwa i Państwa klientów. Rozwiązanie transportu pneumatycznego firmy Kongskilde delikatnie transportuje żywność, taką jak ekstrudowane przekąski z dmuchanej kukurydzy, przed zapakowaniem. Oszczędność cennych zasobów dzięki wyeliminowaniu potrzeby dodatkowego chłodzenia i zmniejszeniu zapotrzebowania na siłę roboczą do przenoszenia produktów w fabryce.