Kongskilde Industries A/S opracowuje, projektuje i produkuje rozwiązania systemowe do transportu pneumatycznego, separacji, czyszczenia i suszenia materiałów procesowych w przemyśle papierniczym, tworzyw sztucznych, opakowań i recyklingu. Siedziba główna i zakłady produkcyjne znajdują się w Sorø w Danii. Obecność na całym świecie zapewniają biura sprzedaży w Afryce, Azji, Europie i Ameryce Północnej.

Aby kontynuować naszą historię sukcesu i zapewnić profesjonalną penetrację rynku i obsługę klienta, poszukujemy osoby na stanowisko

Stanowisko zlokalizowane jest w niemieckim oddziale w Bochum-Wattenscheid.

Państwa zadania:

  • Odbieranie telefonów od klientów i odpowiadanie na nie w zależności od zapytania, ewentualnie również przekazywanie ich do współpracowników
  • Przygotowanie ofert komponentów, części zamiennych i usług
  • Przygotowywanie i pomoc w wycenach systemów
  • Komercyjne przetwarzanie zamówień
    • Wprowadzanie zamówień do systemu
    • Monitorowanie terminów dostaw
    • Fakturowanie
  • Przetwarzanie zwrotów/gwarancji z możliwością tworzenia not kredytowych
  • Składanie wypełnionych zamówień
  • Wprowadzanie odpowiednich informacji do systemu CRM i ERP
  • Miesięczne rejestrowanie danych dotyczących sprzedaży w tabelach i wykresach programu Excel
  • Wewnętrzne zadania organizacyjne, np. zamawianie materiałów biurowych itp.

Państwa profil:

  • Posiadają Państwo kwalifikacje handlowe lub pokrewne
  • Mają Państwo duże doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub pomocy technicznej, a klient jest w centrum Państwa uwagi.
  • Silne umiejętności komunikacyjne, otwarta postawa i chęć wprowadzania zmian wraz z zespołem są dla Państwa oczywistością.
  • Posiadają Państwo wysoki stopień samoorganizacji i samomotywacji, w połączeniu ze sposobem pracy zorientowanym na rozwiązania i klienta.
  • Posiada Pan/Pani doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku niemieckim oraz co najmniej dobrą znajomość języka angielskiego (regularna komunikacja z duńską centralą odbywa się w języku angielskim).
  • Są Państwo bardzo dobrze zaznajomieni z pakietem MS Office i nie mają zastrzeżeń co do zapoznania się z nowym systemem ERP i CRM.

Co oferujemy:

  • Mały, ale doskonały zespół, który nie może się doczekać spotkania z Państwem
  • Mogą Państwo oczekiwać urozmaiconej i ekscytującej pracy w odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmie z długoterminowymi perspektywami
  • Oferujemy Państwu środowisko pracy, w którym każdy jest ceniony i stanowi ważną część odnoszącego sukcesy zespołu.
  • Regulowane godziny pracy
  • Mogą Państwo oczekiwać odpowiedniego wynagrodzenia i innych świadczeń

Czekamy na Państwa szczegółowe dokumenty aplikacyjne. Prosimy przesyłać je do pana Markusa Labruiera na adres mala@kongskilde-industries.com.