Skip to main content

Przekonaj się na własne oczy, jak możliwości rozwiązania Kongskilde mogą zwiększyć wydajność i rozwinąć Twoją firmę.

W firmie Kongskilde przeprowadzamy rzeczywiste testy i oceny na materiałach produkcyjnych z wykorzystaniem szerokiej gamy systemów transportu pneumatycznego, odpylania i separacji, które są dostępne w naszym centrum testowym zlokalizowanym w Normal w stanie Illinois.

Po każdym teście zostanie przygotowany szczegółowy raport z oceną parametrów procesu i wynikiem. To pomoże Ci zdecydować, który system jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej produkcji. Nie ma dwóch takich samych sytuacji, dlatego dokładnie testujemy każdy produkt, aby zapewnić niestandardowe rozwiązanie zaprojektowane dla Twoich materiałów.

Zamów demonstrację


Recykling i inicjatywy ekologiczne

Ze względu na rosnący nacisk na recykling i inicjatywy ekologiczne, dążenie do optymalizacji produkcji i minimalizacji odpadów jest coraz popularniejsze w wielu sektorach, w tym w branży tworzyw sztucznych. Nasze Centurm Technologiczne to ośrodek w którym możemy sprawdzić możliwości transportu pneumatycznego i separacji Państwa odpadów produkcyjnych i pomóc w poprawieniu wydajności produkcji.

Kongskilde Testing Center charakteryzuje się:

AirWash dedusting test for plastic regrind at KNA

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć rozmowę już dziś.

Masz dodatkowe pytania? Nasza światowej klasy obsługa klienta i specjaliści techniczni mogą pomóc.