Skip to main content

Centra egzaminacyjne w Kongskilde

Przekonaj się na własne oczy, jak możliwości rozwiązania Kongskilde mogą zwiększyć wydajność i przekształcić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na fizyczną lub wirtualną wizytę w jednym z naszych ośrodków badawczych zlokalizowanych w Danii i USA.

W firmie Kongskilde przeprowadzamy rzeczywiste testy i oceny na materiałach produkcyjnych, korzystając z szerokiej gamy systemów transportu pneumatycznego, odpylania, obróbki wykończeniowej, ścinków i separacji, które są dostępne w naszych centrach testowych. Żadne dwie sytuacje nie są takie same, dlatego dokładnie testujemy każdy produkt, aby zapewnić niestandardowe rozwiązanie zaprojektowane dla Twoich materiałów.

Po każdym teście zostanie przygotowany szczegółowy raport z badań z charakterystyką parametrów procesu i wynikiem. To pomoże Ci określić, który system jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej produkcji.

Centrum Technologii Kongskilde charakteryzuje się:

Recykling i inicjatywy ekologiczne

Ze względu na rosnący nacisk na recykling i inicjatywy ekologiczne, dążenie do optymalizacji produkcji i minimalizacji odpadów rozprzestrzenia się w wielu sektorach, w tym w branży tworzyw sztucznych. Nasze centra testowe są ośrodkiem, w którym możemy sprawdzić możliwości transportu pneumatycznego i separacji Państwa odpadów produkcyjnych i pomóc w poprawieniu wydajności produkcji.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć rozmowę już dziś.

Masz dodatkowe pytania? Nasza światowej klasy obsługa klienta i specjaliści techniczni mogą pomóc.