Skip to main content
Strona główna / Aplikacje / Przycinanie – odciąg pociętego papieru, kartonu i plastiku

Przycinanie – odciąg pociętego papieru, kartonu i plastiku

Systemy peumatycznego transportu i odciągu ścinki doskonałe w niemal każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy jest to papier, folia plastikowa, folia aluminiowa czy materiał opakowaniowy, Kongskilde posiada liczne pneumatyczne systemy odciągu i usuwania ścinków.

Wyposażenie dodatkowe obejmuje urządzenie MultiCutter do zmniejszania objętości ścinki ciągłej, urządzenie RVS do silnego zasysania i rozdzielania typów materiałów, separator statyczny STS w miejscu wylotu oraz system Venturi do lepszego zasysania i przenoszenia na duże odległości.

System może być dostosowany do usuwania ścinki z kilku maszyn produkcyjnych do jednego miejsca lub wielu miejsc przechowywania w zależności od rodzaju materiału.

Systemy i produkty do cięcia w Kongskilde

Oszczędzaj miejsce, montując elastyczny system tam, gdzie pasuje do Twoich potrzeb – nie ma potrzeby wykorzystywania dużych powierzchni do instalacji rurociągów, młynków czy dmuchaw.

Pobierz materiały

Pobierz najnowsze dokumenty PDF Kongskilde, broszury, karty danych, instrukcje obsługi i inne.

Produkty powiązane

Zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności, niezawodności i jakości, katalog produktów uzupełniających Kongskilde oferuje dodatkowe dostosowanie do naszych światowej klasy systemów pneumatycznych.