Skip to main content
Strona główna / Aplikacje / Transport granulatu z różnych punktów odbioru do różnych miejsc przeznaczenia

Transport granulatu z różnych punktów odbioru do różnych miejsc przeznaczenia

Przeniesienie granulatu za pomocą ssącego systemu nadmuchowego.

Transport granulatu z systemem nadmuchu ssącego

System podciśnieniowy idealnie nadaje się do transportu granulatu z różnych punktów zbiorczych i miejsc odbioru do różnych miejsc przeznaczenia poprzez system rur. Materiał może być przesuwany w poziomie i w pionie. Wysokowydajne wentylatory ssące Kongskilde, w połączeniu z prostym i elastycznym systemem rur Kongskilde OK, zmieszczą się praktycznie wszędzie, niezależnie od warunków zabudowy.

Typowym zastosowaniem tego systemu jest przenoszenie materiału z wagonu kolejowego lub pojemnika dziennego do banku silosów. Podstawowa siła napędowa materiału przez system rur opiera się na prostej, ale wydajnej dmuchawie odśrodkowej.

Branże, które obsługujemy

Przenośniki pneumatyczne zwiększają wydajność procesów produkcyjnych i recyklingowych, ponieważ upraszczają i ułatwiają szybki transport odpowiednich materiałów. Systemy te muszą być energooszczędne, niezawodne, adaptowalne, opłacalne i bezpieczne w eksploatacji.

Pobierz zasoby

Pobierz najnowsze dokumenty PDF Kongskilde, broszury, karty katalogowe, instrukcje obsługi i inne.

Zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności, niezawodności i jakości, portfolio produktów uzupełniających Kongskilde oferuje dodatkowe dostosowanie do naszych światowej klasy systemów pneumatycznych.