Skip to main content

Pozostałe branże

Rozwiązania pneumatyczne dla przemysłu gumowego, spożywczego i opakowaniowego

Usprawnij przepływ pracy w produkcji gumy, opakowań żywności i opakowań dostawczych dzięki rozwiązaniu transportu pneumatycznego firmy Kongskilde Industries.

Produkcja pieluch

Chłonna wyściółka

Szybkie usuwanie nadmiaru miękkiego wykończenia wkładów, np. z opakowań mięsnych lub pieluch, z Państwa produkcji wkładów chłonnych. Dzięki pneumatycznemu systemowi transportowemu mogą Państwo szybko usunąć elementy wykończeniowe z jednego lub wielu miejsc w Państwa obszarze produkcyjnym do miejsca utylizacji lub recyklingu. Zwolnić miejsce, zmniejszyć zapylenie i zwiększyć wydajność produkcji.

Transport zboża

Zminimalizuj zepsucie i uszkodzenia poprzez delikatne przenoszenie zbóż i zielonej kawy za pomocą rozwiązania transportu pneumatycznego Kongskilde. Utrzymuj wysoką jakość produktu podczas załadunku i rozładunku kontenerów zbiorczych, ciężarówek i worków zbiorczych dzięki elastycznym, łatwym do ustawienia dmuchawom ssącym. Modułowe podejście firmy Kongskilde do tworzenia rozwiązań zapewnia, że system transportu pneumatycznego spełnia dokładnie Twoje wymagania.

Materiał do pakowania artykułów spożywczych

Nadmiar materiałów opakowaniowych może stanowić wyzwanie dla zapracowanego zakładu przepakowywania. Teraz możesz szybko transportować kartony i torby plastikowe z obszaru produkcyjnego do utylizacji, korzystając z rozwiązania transportu pneumatycznego Kongskilde. Dzięki temu zwalnia się miejsce w Państwa obszarach roboczych i zmniejsza natężenie ruchu związane z ciągłym transportem materiałów opakowaniowych.

Produkty do pielęgnacji ciała

Szybki i pozbawiony tarcia transport miękkich materiałów, takich jak granulaty mydła, można rozwiązać za pomocą jednego z rozwiązań transportu pneumatycznego firmy Kongskilde. Systemy pneumatyczne są elastyczne i mogą delikatnie przenosić delikatne materiały, utrzymując je w chłodzie. Materiał jest przenoszony na poduszce powietrznej w zamkniętym systemie, co zmniejsza możliwość zanieczyszczenia i minimalizuje uszkodzenia.

Produkcja karmy dla zwierząt domowych

Zwiększ produktywność swojej produkcji karmy dla zwierząt dzięki rozwiązaniu transportu pneumatycznego Kongskilde. Transport pneumatyczny jest łagodny dla delikatnych produktów, takich jak granulki karmy dla zwierząt domowych, a jego dodatkową zaletą jest chłodzenie produktu podczas transportu, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i zmniejszyć liczbę kroków prowadzących do pakowania produktu w worki.

Recykling gumy

Popraw szybkość i wydajność swojej produkcji recyklingu opon i gumy dzięki rozwiązaniu transportu pneumatycznego Kongskilde. Szybki transport zmielonych frakcji gumowych bez konieczności interakcji z człowiekiem. Skutecznie oddzielaj większe cząstki gumy od pyłu i lekkich cząstek, aby zapewnić najwyższą jakość produktu, który dobrze nadaje się do ponownego wykorzystania.

Produkcja przekąsek

Wiemy, jak ważna jest jakość dla Ciebie i Twoich klientów. Rozwiązanie transportu pneumatycznego firmy Kongskilde delikatnie transportuje żywność, taką jak ekstrudowane przekąski z kukurydzy, przed pakowaniem. Oszczędzaj cenne zasoby, eliminując potrzebę dodatkowego chłodzenia i zmniejszając zapotrzebowanie na siłę roboczą do przemieszczania produktu w fabryce.